top of page

BOUTIQUE - TAI
TVARUS KOMFORTAS

Atsikelti ryte patogioje lovoje, viešbutyje, kurio sienos mena šimtmečius, panirti į „M“ raide pažymėtą chalatą, mėgautis rytiniu ritualu ir rytine kava kambaryje bei stebėti upe praplaukiančius laivus, ar atstatomą Klaipėdos krantinę, pilies bokštą... Nuoširdžiai pusryčiauti jaukiame restorane, įkurtame viešbučio atviroje antresolėje, mėgaujantis daugiakultūrine aplinka, jums ypatingais žmonėmis, jų šypsenomis, nusiteikiant dar vienai ypatingai jūsų gyvenimo dienai, planuoti pietus, vakarienes, patirtis, keliones, besimėgaujant ir žinant, jog rytoj vėl laukia gėris... Štai ką vadiname puikiu laiku ir gero poilsio istorijomis.

Twin 2.jpg

SERVICIOS

Susisiekite su mumis tiesiogiai ir rezervuokite kambarį pasirinktinai - su vaizdu į Dangės upę, arba į Klaipėdos pilies teritoriją.

BOUTIQUE - TAI TIK 16 KAMBARIŲ

VIII a. architektūros paveldo pastate kiekvienas kambarys – unikalus. Išsaugotos ir atgaivintos pušinės pastato sijos, kontūruojančios kiekvieną kambarį, mediniai, modernaus dizaino baldai, jaukus, kūribingas, išmanus apšvietimas, mini baras, nuodėmingai tenkinantis netikėtas užgaidas, kabelinė televizija, tvariomis medžiagomis įrengta vonios erdvė ir ekologiška kosmetika, patogios, karališkos, lovos, aukščiausios kokybės audiniai ir įvairios pagalvės nuteiks jusų mintis teigiamai, ir tuomet ąžuolo, ar 100% natūralios vilnos kilimais minkštintos jūsų kambario grindys pėdas maloniai džiugins tiek prieš užmiegant, tiek auštant.

ATVYKIMAS

Check-in nuo 15:00 val.

 

Jums atvykus į Klaipėdą vos anksčiau, galime pasaugoti lagaminus, pasiūlyti pusryčius, pietus, ar suteikti reikiamą informaciją. Parkingą rezervuokite iš anksto, senamiestyje vietos ribotos.

Atvykus 15:00 val. vaišiname prosecco taure ir kviečiame į gėlių galeriją... Ar žinojote, kad originalūs baldai foje - iš Venecijos? Ar žinote jų istoriją?

KAMBARYJE

Darbo stalas, kavos aparatas, vanduo, wifi, mini seifas, mini baras, kabelinė televizija, šlepetės, S, M, L dydžių chalatai ir rankšluosčiai, svarstyklės... Itališko, Domodossola granito vonios grindys šildomos, pasirinktinai, kaip rankšluosčių kabykla, lengvas plaukų džiovintuvas, ekologiška kosmetika, siūlome skalbimo, lyginimo, žadinimo paslaugas... Galime greitai užsakyti transportą, pusryčius kambaryje visgi patariame užsisakyti iš anksto... Pusryčiaujant restobare savaitgaliais vaišiname Prosecco taure!

SPA

Nes „MICHAELSON boutique HOTEL“ plečiasi ir netrukus galėsime siūlyti jums daugiau ir didesnių kambarių, konferencijų salę palėpeje, su įtaigiu vaizdu, ir kviesti jus į autentiškumu išsiskiriantį SPA, ir į baseiną, įrengtą antrąjame Michaelsonų šeimos, VIII a. sandėlyje, Klaipėdos miesto širdyje...

POILSIS VIENAM

18 m2 erdvės - viskas, ko reikia produktyviam laikui ir ramybei

Double 2.jpg
single1.jpg

VERSLAS UOSTE

25 m2 erdvės tvarkos ir balanso

Mansardinis_dvivietis_1_MbH_HRS.jpg
Mansardinis_dvivietis_2_MbH_HRS.jpg

ŠEIMOS KAMBARYS

36 m2 erdvės padalintos tarp jūsų mylimiausių ir jūsų

Twin 1.jpeg
Mansardinis_301-302_4_MbH_HRS.jpg

JAM IR JAI

25 m2 erdvės romantikai

Dvivietis_piliaviete_1_MbH.jpg
Family 1.jpg

Vertingiausias pasiekimas

Žinome - tik kasdien tobulėdami ir sutelkdami visą dėmesį svečiams, galime tikėtis, kad jie liks 110% patenkinti. Patenkinti viskuo, visomis detalėmis. Džiaugiamės pačiais nuoširdžiausiais jūsų įvertinimais, mūsų svečiai.

bottom of page