top of page

KONFERENCIJA
KLAIPĖDOJE?

„MICHAELSON boutique HOTEL“ suteiks dvi unikalias erdves – tai salė VENECIJA ir salė MEMELIS.

Žinome, kad vertinate savo laiką, kokybę ir kasdien siekiate tobulumo. Patikėkite mums visus rūpesčius ir mes su malonumu pasirūpinsime Jūsų verslo partneriais bei draugais, patiekdami pusryčius, pietus ar vakarienę. Klaipėdos svečiams suteiksime nakvynę mūsų viešbutyje, įsikūrusiame restauruotame XVIII a. sandėlio pastate.

Salė MEMELIS

ŽVEJŲ G. 18

Ši konferencijai, verslo renginiui, paskaitų ciklui, asmeninio pobūdžio susirinkimui skirta salė atidaryta 2024 m., antrojo „MICHAELSON boutique HOTEL” autentiško XVIII a. pastato mansardiniame aukšte.

 

Tai solidi, privatumą garantuojanti, restauruotais elementais pastato ir vietos istoriją menanti erdvė su Dangės upės ir Klaipėdos piliavietės vaizdais...

Salė VENECIJA

ŽVEJŲ G. 18A

Atvira, modernaus dizaino salė įrengta tarp registratūros ir restobaro. Joje atskleistas, išsaugotas ir po stiklu sandariai įrėmintas istorinis sandėlio grindinys. Salės stiklinės sienos įtvirtintos tarp geležinių sijų, simboliškai menančių Klaipėdai būdingus XIX a. technikos architektūrinius elementus, tokius kaip pasukamą pėsčiųjų tiltą, esantį netoliese. Tai - perregima erdvė. Esant poreikiui, suteikiame galimybę sienas uždengti. Ideali aperityvui, produkcijos pristatymui.

DOVANOS
VERSLUI IR ŠEIMAI

Žinome, kad vertinate savo laiką, kokybę ir kasdien siekiate tobulumo.

Su malonumu pasirūpinsime unikaliomis dovanomis jūsų verslo partneriams, draugams ir šeimai. Patikėkite mums visus rūpesčius – „MICHAELSON boutique HOTEL“ atitinka šiuolaikinius jūsų siekius. Kviečiame jus mėgautis emocijomis!

Pusryčiai

Nakvynė ir / arba pusryčiai

Nakvynė ir / arba vakarienė  ir / arba pusryčiai

Pietūs ir / arba vakarienė restobare

Popietė restobare

 

Vynas

VESTUVĖS

© Aivaras Šimeliūnas

Vestuvių organizatoriai:

 

Meilės Legendos

2023 m.

MENAS
GYVENTI KARTU

„MICHAELSON boutique HOTEL“ yra aljanso „Charme & Caractère“ organizacijos Cosy Places Luxe, vienijančios virš 800 viešbučių visame pasaulyje, narys. Tai įpareigoja ir įgalina mus teikti paslaugas svečiams, suprantantiems šios organizacijos vertybes.

Kiekvienas viešbutis - su savo filosofija, stiliumi ir asmenybėmis, kurios padarys jūsų viešnagę nepamirštama.

GEDIMINAS

(google michaelson boutique hotel)

Atnaujintas pietų meniu pasiūlymas. Labai patiko. Kokybiški patiekalai, puiki-rami vieta. Patogus parkingas šalia viešbučio. Tinka ir verslo susitikimams ir šeimos pietums.

Kambariai: 5/5 | Aptarnavimas: 5/5 | Vieta: 5/5

bottom of page