top of page

KONFERENCIJA
KLAIPĖDOJE?

„MICHAELSON boutique HOTEL“ suteiks dvi unikalias erdves – tai salė VENECIJA ir salė MEMELIS.

Žinome, kad vertinate savo laiką, kokybę ir kasdien siekiate tobulumo. Patikėkite mums visus rūpesčius ir mes su malonumu pasirūpinsime Jūsų verslo partneriais bei draugais, patiekdami pusryčius, pietus ar vakarienę. Klaipėdos svečiams suteiksime nakvynę mūsų viešbutyje, įsikūrusiame restauruotame XVIII a. sandėlio pastate.

Salė VENECIJA

ŽVEJŲ G. 18A

Atvira, modernaus dizaino salė Venecija įrengta tarp registratūros ir restobaro. Joje atskleistas, išsaugotas ir po stiklu sandariai įrėmintas istorinis sandėlio grindinys. Salės stiklinės sienos įtvirtintos tarp geležinių sijų, simboliškai menančių Klaipėdai būdingus XIX a. technikos architektūrinius elementus, tokius kaip pasukamą pėsčiųjų tiltą, esantį netoliese. Tai - perregima erdvė. Esant poreikiui, suteikiame galimybę sienas uždengti. Ideali aperityvui, produkcijos pristatymui.

Spa BRÌCOŁA

ŽVEJŲ G. 18

Rudenį „MICHAELSON boutique HOTEL“ galės pasiūlyti daugiau ir didesnių kambarių, įrengiamų antrąjame Michaelsonų pastate uostamiestyje, XVIII a. sandėlyje prie Dangės upės, o nuo birželio 1 d. kviečiame jus į Spa BRÌCOŁA!

Salė MEMELIS

ŽVEJŲ G. 18

Ši konferencijai, verslo renginiui, paskaitų ciklui, asmeninio pobūdžio susirinkimui skirta salė atidaryta 2024 m., antrojo „MICHAELSON boutique HOTEL” autentiško XVIII a. pastato mansardiniame aukšte.

 

Tai solidi, privatumą garantuojanti, restauruotais elementais pastato ir vietos istoriją menanti erdvė su Dangės upės ir Klaipėdos piliavietės vaizdais...

LAIKAS MIESTE 

„MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ - ideali vieta pradedant pažintines keliones Klaipėda.

Pasiilgę ramybės - akimirksniu pasieksite Smiltynę... Kviečiame jus mėgautis emocijomis!

Juk kartais užtenka, kad ryte pasitiktų su ramia šypsena

ir nustebintų išmaniai subalansuotais pusryčiais...

I - V 7:00 - 11:00 val.

VI - VII 8:00 - 15:00 val.

2024_IV_MbR.jpg

Svarbiausia - kartu leidžiamas laikas.

I - VI 12:00 - 22:00 val.

VII 12:00 - 18:00 val.

VĖLYVIEJI PUSRYČIAI
IR TRUPUTIS ITALIJOS

Savaitgaliais visus kviečiame prisijungti į vėlyvuosius pusryčius!

Šeštadieniais ir sekmadieniais, nuo 12:00 val. iki 15:00 val.

 

+370 673 05040

VESTUVĖS IR KITOS ŠVENTĖS

Suteikiame jums galimybę rezervuoti “MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING” erdves. Privatiems renginiams mūsų siūlomų paslaugų rezervacija derinama susisiekiant el. paštu restobar@hotelmichaelson.com.

Vestuvių šventės organizatoriai: Meilės Legendos, 2023 m.

© Aivaras Šimeliūnas

DOVANOS
VERSLUI IR ŠEIMAI

Žinome, kad vertinate savo laiką, kokybę ir kasdien siekiate tobulumo.

Su malonumu pasirūpinsime unikaliomis dovanomis jūsų verslo partneriams, draugams ir šeimai. Patikėkite mums visus rūpesčius – „MICHAELSON boutique HOTEL“ atitinka šiuolaikinius jūsų siekius.

Susisiekite el. paštu reception@hotelmichaelson.com

MENAS
GYVENTI KARTU

„MICHAELSON boutique HOTEL“ yra aljanso „Charme & Caractère“ organizacijos Cosy Places Luxe, vienijančios virš 800 viešbučių visame pasaulyje, narys. Tai įpareigoja ir įgalina mus teikti svetingumo paslaugas svečiams, suprantantiems šios organizacijos vertybes.

bottom of page