top of page

UNIKALI VIETA
UOSTAMIESTYJE

„MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje,

netoliese Klaipėdos piliavietės ir elingo. Pasivaikščiodami pasieksite Pilies muziejų, Mažosios Lietuvos istorijos ir Kalvystės muziejus, KKKC Parodų Rūmus, įvairias meno galerijas, Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, istorinę Liepų gatvę, joje istorinį Centrinio pašto pastatą, Laikrodžių muziejų, Prano Domšaičio galeriją, tuomet gal net Koncertų salę, ar kitas istorines ar kitaip žymias vietas, esančias Klaipėdos miesto širdyje – senamiestyje.

MbH ir MbH II_WEB.jpg

„MICHAELSON boutique HOTEL“

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

reception@hotelmichaelson.com

+370 640 63 378

„MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

restobar@hotelmichaelson.com

+370 673 05040

Scenic Bike Ride

Pažinimo džiaugsmas

01

Gera žinoti, jog Klaipėda apraizgyta dviračių takais. Senamiestis, pajūris, Smiltynė, Palanga - viskas pasiekiama. Nerkime į nuotykį ant dviejų ratų.

Wine and Cheese

02

Skonio istorija

Mūsų restobaras, kiti restoranai, barai, kavinės, užeigos - skonių kelionė Lietuvos uostamiestyje. Kodėl ne? Ragaujame, stebimės, mėgaujamės.

Bangos ir stichija

03

Klaipėdos paplūdimiai, unikali Neringos smėlio ir jūros juosta - idealios vietos akimirkoms ir atostogoms. Nepamirškime ir vėjo, vandens sportų...

Shore

Uosto menas

04

Klaipėdą nereta išbraukiame iš žemėlapio, kai kalbame apie renginius. Veltui! Padėsime jums suplanuoti įspūdžių pilną kelionę po Klaipėdos meno pasaulį.

Image by Vitalijs Barilo
jurmuz-2.jpg

Svarbiausias muziejus

05

Bent kartą per metus... Būtinai. Juk tai vieta, kurioje tu pasineri į jūros pasaulį. Vanduo, vandens stichija, jūros gyvūnai, delfinariumas. Geros emocijos -  100%.

Outdoor Dinner

06

Nakties paslaptys

Uostamiestis naktį... Su savo paslaptimis, šešėliais, šviesomis, tyla, muzika, juoku, šnabždesiu. Kiekvienas atrasime tą unikalią vietą nakties ramybei ar šėlsmui. 

bottom of page