top of page

UNIKALI VIETA
UOSTAMIESTYJE

„MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje,

netoliese Klaipėdos piliavietės ir elingo. Pasivaikščiodami pasieksite Pilies muziejų, Mažosios Lietuvos istorijos ir Kalvystės muziejus, KKKC Parodų Rūmus, įvairias meno galerijas, Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, istorinę Liepų gatvę, joje istorinį Centrinio pašto pastatą, Laikrodžių muziejų, Prano Domšaičio galeriją, tuomet gal net Koncertų salę, ar kitas istorines ar kitaip žymias vietas, esančias Klaipėdos miesto širdyje – senamiestyje.

MbH_1_WEB.jpg

„MICHAELSON boutique HOTEL“

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

reception@hotelmichaelson.com

+370 640 63 378

„MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

restobar@hotelmichaelson.com

+370 673 05040

20200628_5_WEB.jpg

01

Bangos ir stichija

Klaipėdos paplūdimiai, unikali Neringos smėlio ir jūros juosta - idealios vietos ir akimirkoms, ir atostogoms... Nepamirškime ir vandens sportų, vėjo...

Baras.82.MbH.INET.jpg

02

Istorijos skonis

Mūsų restobaras, kiti restoranai, barai, kavinės, užeigos - skonių kelionę pradėkite uostamiestyje. Kodėl ne? Ragaujame, stebimės, mėgaujamės.

03

Pažinimo džiaugsmas

Gera žinoti, kad pajūris apraizgytas dviračių takais. Nuo Šventosios iki Nidos - viskas pasiekiama. Nerkime į ramų nuotykį ant dviejų ratų.

20200927_7_WEB.jpg

04

Svarbiausias muziejus

Bent kartą per metus... Būtinai. Juk tai vieta, suteikianti galimybę pasineri į jūros pasaulį, net ir delfinų terapiją. Geros emocijos - 110% garantuotos.

jurmuz-2.jpg
Klaipeda_MbHTravels_2.jpg

05

Nakties paslaptys

Uostamiestis... Kaip uostas įtakoja miesto naktinį gyvenimą, kūrybą? Tai unikalaus skambesio vieta, su savitais šešėliais, paslaptimis, šviesomis, mitais, ritmu, jėga...

IMG_7059_WEB.jpg

06

Renginiai uoste

Klaipėdą neretai išbraukiame iš žemėlapio, kai kalbame apie parodas, renginius... Bet kas ieško, tas randa įspūdžių pilną kelionę po Klaipėdą.

bottom of page