top of page

PAJŪRIS VISADA ĮKVEPIANTIS

Pajūris visada bus įkvėpiantis... Tad atitrūkdami nuo rutinos ir siekdami svajonių pažadėkime sau juo keliauti vis kitaip. Kviečiame jus pailsėti ir turiningai praleisti laiką, pasimėgauti pilnavertišku komfortu ir pasisemti jėgų... Kviečiame pažinti šio pasaulio krašto istorinį charakterį ir pajusti uostamiesčio gyvybingą širdį... Tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti.

Susan Sontag

“All great art contains at its center contemplation, a dynamic contemplation.”

VENINI

STIKLO BURTAI

„VENINI“ meistriškumas, nesekantis tendencijų, amžinas ir nepakartojamas, banguojantis tarp Murano saloje stiklo gamintojų tradiciškai puoselėjamų technikų ir įgūdžių, viso pasaulio šiuolaikinio meno drąsių kūrybinių vizijų ir neišsenkančių chromatinių atspindžių, įkvėpia balanso. Jų Krosnyje, jų dirbtuvėse, nieko niekada nepaliekama atsitiktinumui. Nuo 1921 m. tai vieta, scena, kurioje dieną ir naktį stiklo meno šlovė atsiskleidžia visu savo spindesiu.


„MICHAELSON boutique HOTEL“ amžinai puoš unikalūs jų meistrų rankų darbo šviestuvai ir džiaugiamės įsigyję rinktinę jų rankų darbo vazų kolekciją, įkvėptą tokių menininkų, kaip Tapio Virkkala. Tai galimybė visiems neabejingiems stiklo burtams jais grožėtis čia, Klaipėdoje.

Daugiau informacijos: venini.com

VENINI_MbH_WEB.jpg
IMG_3748_WEB.jpg

AKVILLE MIKA

GILI MEILĖ PLAKATŲ MENUI

Akvilė Mikalauskaitė-Kalugina yra grafikos dizainerė, menininkė ir meno vadovė ir prekės ženklo konsultantė, turinti daugiau nei 11 metų patirtį kūrybinėje srityje.

 

Ją įkvėpia vidurio amžiaus modernizmas, skandinaviškas dekoro stilius ir kultūra, ieškant netikėtos ir žaismingos suapvalintų formų, ryškių spalvų ir atspalvių derinio. Simetrija ir balansas – komponentai, dėl kurių į bet kurį kūrinį visada malonu žiūrėti. Nesvarbu, kiek laiko praeis, stilius atras savo unikalumą kuriant ateitį, kai žvelgiant į praeitį leidžiama fantazijai siausti...

Šią žiemą pasidžiaukite Akvilės kuriamų plakatų šiluma ir gimstančia meile Klaipėdai, Smiltynei užsukdami jaukiai akimirkai pas mus, į „MICHAELSON boutique HOTEL“.

Daugiau informacijos: akville.com

Antanas Sutkus

“What I really loved was life.”

ANTANAS SUTKUS

J. P. SARTRE LIETUVOJE. NIDA. 1965

Ankstyvuoju kūrybos laikotarpiu Antanas Sutkus sukūrė bene labiausiai užsienyje jį išgarsinusią fotografijų seriją „Jeanas Paulis Sartre’as ir Simone de Beauvoir Lietuvoje“. 1965 metais penkių dienų viešnagės Lietuvoje metu, garsiąją prancūzų porą kartu su rašytojais Eduardu Mieželaičiu ir Mykolu Sluckiu lydėjęs A. Sutkus sukūrė ekspresyvų filosofo Sartre’o įvaizdį, kuris įsiminė ir yra atpažįstamas įvairiose pasaulio šalyse.

Pagal šią A. Sutkaus darytą Sartre’o fotografiją netgi sukurta rašytojo skulptūra, stovinti Paryžiuje prie Nacionalinės bibliotekos, o nuo 2018 metų birželio mėnesio panaši bronzinė Sartre’o skulptūra „Prieš vėją“ (aut. Klaudijus Pūdymas) atsirado ir Lietuvoje, Nidoje ant Parnidžio kopos.

Daugiau informacijos: antanassutkus.com

IMG_3752_WEB.jpg

Jackson Pollock

“The modern artist is working with space and time and expressing his feelings rather than illustrating.”

_DSC1244_cut.jpg

AGNĖ KIŠONAITĖ

ŠIUOLAIKINIŲ AKRILO PAVEIKSLŲ REPRODUKCIJOS

Pirmosios Klaipėdoje, „MICHAELSON boutique HOTEL“ surengtos, Agnės Kišonaitės šiuolaikinių akrilo paveikslų reprodukcijų parodos metu buvo eksponuojami žinomiausi ir geriausiai meninikę reprezentuojantys darbai, kuriuos vienija nuo pat kūrybos pradžios jos puoselėjama idėja, jog namams skirti meno kūriniai turi kelti tik geras emocijas, įkvėpti naujas idėjas ar atgaivinti malonius prisiminimus. Taip pat žinoma kaip AgneArt, menininkė visada randasi kūrybiniame sraute, kuris apima tapybą, kilimų dizainą, meno instaliacijas.

Fotografijos autorius Tomas Raižys.

Daugiau informacijos: agneart.com

Virginia Woolf

“Pretty stones.”

ALIUS BERDENKOVAS

RYMANTIS KITIMAS

Architektas, dailininkas ir skulptorius Alius Berdenkovas savęs menininku nevadina. Jam ne itin mielas ir šiuolaikinis požiūris į meną, kai idėja tapo svarbiau už formą. Įstabias interjero skulptūras ir bareljefus kuriantis vyras nepataikauja jokiems meno pasaulio mados vėjams, daro tik tai, kas jam pačiam patinka, ir, kaip pats sako, tam, kad gyventi būtų įdomiau. „Esu procesas, nežinantis nei savo pradžios nei pabaigos...“ įsivardija, taip lyg patvirtindamas savo rafinuotą polinkį ir įstabų gebėjimą interpretuoti kūno lankstomumo galimybes, netgi deformacijas, dekonstruojant jas drožiamame medyje ar kalamame akmenyje.

 

Alius Berdenkovas nepasitiki tuo, kas pretenduoja į absoliučios tiesos kategoriją. Jo metaforiškai pasamonės ir sąmonės tarpusavio kovą perteikiančių kūrinių parodos, vykusios „MICHAELSON boutique HOTEL“, metu buvo eksponuojami jau žinomi ir nauji darbai.

Daugiau informacijos: artnews.lt

Alius_Berdenkovas_WEB.jpg

William Shakespeare

“Thought is free.”

Edita_Suchockyte_INET.jpg

EDITA SUCHOCKYTĖ

ĮGIMTAS LAISVĖS JAUSMAS

Balansuodama tarp techninės meistrystės ir atsainaus lengvabūdiškumo, menininkė kuria ofortus, monotipijas, tapo, piešia, iliustruoja knygas. Fiksuodama akimirkas, asmenybes, judesius ir simbolius, perteikiančius savitai romantizuotą pasaulio supratimą, ji atskleidžia amžinųjų vertybių prasmę.

 

Kaip ji pati teigia, kuria intuityviai. „Savotiškas prabangos jausmas nešiotis mintis apie būsimus darbus. Man graži netobulo žmogaus idėja. Klaidos turi labai daug gyvybės. Kaip ir klystantis žmogus. Svarbu suvokti, priimti savo trūkumus. Jie suteikia charakteriui jautrumo. Netobulas žmogus gali žavėti savitumu. O į paprastumą žiūriu iš kitos pusės – man įdomu eksperimentuoti su linija, atrasti naujų jos santykių su erdve.“


Editos Suchockytės ekspresionistiški kūriniai, siekiantys atverti kitą, vaizduotėje susipynusią realybę, puošia visus „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambarius.

bottom of page