top of page

YPATINGAS LAIKAS YPATINGAME MIESTE 

Klaipėda suteikia mūsų svečiams neribotas galimybes pažinti, keliauti, ilsėtis, patirti kažką naujo. Michaelson Boutique hotel personalo pagalba suplanuokite viešnagę uostamiestyje ir pažinkite jį iš naujo, giliau, plačiau.

Scenic Bike Ride

Pažinimo džiaugsmas

01

Gera žinoti, jog Klaipėda apraizgyta dviračių takais. Senamiestis, pajūris, Smiltynė, Palanga - viskas pasiekiama. Nerkime į nuotykį ant dviejų ratų.

Wine and Cheese

02

Skonio istorija

Michaelson restobar, kiti Klaipėdos miesto restoranai, kavinės, užeigos - ypatinga skonių kelionė Lietuvos uostamiestyje. Ragaujame, stebimės, mėgaujamės.

Bangos ir stichija

03

Klaipėdos paplūdimiai, unikali Neringos smėlio ir jūros juosta - idealios vietos akimirkoms prie jūros. Nepamirškime ir vėjo bei vandens sportų...

Shore

Uosto menas

04

Klaipėdą nereta išbraukiame iš žemėlapio, kai kalbame apie kultūros renginius, parodas, meną. Veltui! Padėsime jums suplanuoti įspūdžių pilną kelionę po Klaipėdos kultūros ir meno pasaulį.

Image by Vitalijs Barilo
jurmuz-2.jpg

Svarbiausias muziejus

05

Bent kartą per metus... Būtinai. Juk tai vieta, kurioje tu pasineri į jūros pasaulį. Vanduo, vandens stichija, jūros gyvūnai, delfinariumas. Geros emocijos -  100%.

Outdoor Dinner

06

Nakties paslaptys

Uostamiestis naktį... Su savo paslaptimis, šešėliais, šviesomis, tyla, muzika, juoku, šnabždesiu. Kiekvienas atrasime tą unikalią vietą nakties ramybei ar šėlsmui. 

bottom of page